strona główna:// aktualizacje
 
O

S
T
R
O
N
I
E
2 X Dzisiaj serwujemy praktycznie same zdjęcia i grafiki: okładka "The Dreadful Hours", tylna okładka Meisterwerk'a II, zdjęcia z "The Thrash of Naked Limbs" oraz "The Stories" i trzy fotki Aaron'a...
26 IX Na stronach Jeziora Duchów pojawiły się nowe materiały: tłumaczenie Turn Loose the Swans, dwa nowe zdjęcia Aaron'a i duża okładka Meisterwerk'a do ściągnięcia.
28 VIII Odsyłam do działu News po najnowsze informacje o nowym albumie MDB.
24 VIII Po miesięcznej przerwie, znów mamy coś nowego :) Otóż powstał dział okładki, grafiki etc. w sekcji "Download", w którym znajdują się okładki i grafiki z wkładek do albumów MDB zeskanowane w wysokiej rozdzielczości. Nadają się przez to do druku...
28 VII Tym razem jest tego dużo, więc po prostu wymienię to, co się pojawiło na stronach: nowe działy: Nie tylko MDB, Ciekawostki; zdjęcia: Z Metalowej Inwazji (Kraków, 1996), Z klubu Kwadratowa (Gdańsk, 2000) i dwa plakaty koncertowe; tłumaczenia liryków: The Angel and the Dark River, 34.788%... oraz brakujący utwór Turn Loose the Swans. Ponadto pojawił się tekst utworu Follower, a w dziale Sesyjni i goście info na temat udziału Michelle Richfield w 34.788%... Uff, tyle :)
20 VII Pierwsza i największa zmiana - nowy adres: teraz The Lake of Ghosts znajduje się pod adresem http://mydyingbride.rockmetal.pl, za co dziękuję Zwierzowi. Poza tym musimy się pochwalić :), że Aaronowi bardzo podoba się Jezioro Duchów i udzielił nam pozwolenia na opublikowanie jego grafik związanych z My Dying Bride na naszej stronie. Tak więc prace te znajdują się w dziale Zdjęcia.
17 VII Dzięki uprzejmości Zenial'a i pomocy Adona (który został przyjęty w szeregi redakcji Jeziora) dział Zdjęcia został znacznie powiększony, a znalazły się tam grafiki z albumów As the Flower Withers, Turn Loose the Swans, Like Gods of the Sun, 34.788%..., The Light at the End of the World i Meisterwerk I. Za wszystko dziękuję. Ponadto pojawiły się zdjęcia koncertowe z Metalmanii i trzy fotosy zespołu (za co dziękuję redakcji Metal Hammer'a). W dziale Dyskografia znalazły się scany płyt winylowych "Sexuality..." oraz "Unreleased..." i tylne okładki do albumów "As the Flower Withers" oraz digipack'a "Like Gods of the Sun". I ostatni news: powstał dział Bootlegi.
14 VII Nowe zdjęcia zostały dodane do działu Zdjęcia: trzy fotografie Aaron'a, jedno grupowe zespołu i jedno płachty koncertowej z albumu 34.788%... Ponadto mamy nowy wywiad pt. "Trzecia Próba" przeprowadzony z Andy'm przez Remo Mielczarka z Metal Hammer'a (przed przyjazdem MDB na trasę koncertową w 1996 roku). I jeszcze jedna nowość - przy EP-ce "Symphonaire..." znajduje się zdjęcie płyty CD tego albumu; a przy wideo "For Darkest Eyes" znalazła się tylna okładka tego wydawnictwa.
12 VII W dziale Dyskografia pojawiły się nowe okładki: tylne z singli 7" i EP-ki I Am the Bloody Earth, reedycji Turn Loose the Swans, digipacka Like Gods of the Sun i japońskiej edycji 34.788%...Complete. Adon - wielkie dzięki!!!
1 VII Jezioro Duchów w nowym layout! Trochę się pozmieniało, przybyło trochę nowych rzeczy (może nie tak bardzo ważnych), zresztą wszystkie oznaczone są brązowymi wykrzyknikami. W dziale Download pojawiła się kolejna (dopiero trzecia) tapeta, powstały nowe sekcje: teledyski (na razie bardzo tam ubogo...), lista dyskusyjna. Napisałem nawet parę zdań na temat samej witryny The Lake of Ghosts (w końcu istniejemy już pół roku - 24 VI 2001) i sporządziłem ankietę.
24 VI Wreszcie coś się zaczęło dziać w "Jeziorze Duchów". Wzbogaciliśmy się o trzy nowe zdjęcia zespołu: dwa z sesji "34.788%...Complete" i jedno starsze (kolejny antyk), jeszcze w pierwszym sześcioosobowym składzie. Poza tym, w dziale Dyskografia, przy "Symphonaire Infernus Et Spera Empyrium" pojawiła się tylna okładka tej EP-ki.
18 VI Dział News został zaktualizowany - dodałem nowe informacje na temat Meisterwerk'a. I jeszcze jedno: pod tym adresem znajduje się teledysk "The Cry of Mankind".
7 VI Pojawiła się nowa recenzja. Jest to oczywiście recenzja Meisterwerk'a II autorstwa Darka Kempnego. No i druga nowość, jak widać powyżej, mamy forum My Dying Bride, do którego serdecznie zapraszam.
6 VI W dziale "Dyskografia" został umieszczony opis najnowszego wyadwnictwa MDB, czyli Meisterwerk II.
5 VI A teraz coś, co już dawno nie aktualizowałem, mianowicie tłumaczenia utworów. Tomek Skrzyński przełożył dwa single - The Thrash of Naked Limbs oraz I Am the Bloody Earth.
29 V W dziale "Wywiady" kolejny wywiad pt. "Za Głosem Serca" przeprowadzony po wydaniu "The Light at the End of the World" przez Jarosława Szubrychta dla serwisu Interia_pl. Ponadto w dziale dyskografia przy singlu "God Is Alone" pojawił się scan tylnej okładki tego winyla.
28 V Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia... mamy nowe zdjęcia!!! Pojawiły się fotki zespołu w sile sztuk trzy. Dwa sš z sesji "Like Gods of the Sun", a trzecie bodajże najstarsze jakie jest na tej witrynie, bo zrobione na tylnš okładkę 7"-ki "God Is Alone" (wydanej przez Listenable Records) i to jeszcze w najpierwotniejszym 4-osobowym składzie - istna perełka w naszej kolekcji!!!!!
26 V Mamy extra wywiad, właściwie jedną wielką wypowiedź Aaron'a, który omawia każdy utwór z LP "As the Flower Withers". Wywiad został przeprowadzony przez Pawła Kamińskiego dla magazynu Morbid Noizz.
25 V I znowu mamy kolejne fotki. A jest ich sztuk trzy, ale za to pochodzą z pierwszych lat działalności zespołu (jedno jest nawet z okresu "Towards the Sinister").
24 V Pojawiły się aż trzy nowe recenzje: pierwsza EP-ki "Symphonaire Infernus Et Spera Empyrium", druga również EP-ki "The Thrash Of Naked Limbs" i wreszcie trzecia, tym razem albumu "As the Flower Withers". Autorem wszystkich tekstów jest Paweł Frelik z Thrash'em All. Eryk, dzięki za te materiały!!!
23 V Historia zespołu została zaktualizowana, tzn. dopisałem dwa akapity - rok 2000 i 2001.
22 V Nowe zdjęcia można znalezc w dziale "Zdjęcia grupowe zespołu".
21 V W dziale "Obecny skład" zespołu znajduje się sylwetka perkusisty MDB, Shaun'a Steels'a oraz basisty Adrian'a Jackson'a.
13 V Chcesz napisać własną recenzję któregokolwiek albumu My Dying Bride i umieścić ją na "The Lake of Ghosts"? Proszę bardzo - nie ma problemu! Wystarczy, że wypełnisz ten formularz, a Twoja recenzja znajdzie się na tej stronie! Może to być równie dobrze kilka krótkich zdań jak i dłuższa wypowiedź. Zapraszam!!!
12 V I znowu kolejna recenzja. Dzisiaj serwujemy "34.788%...Complete" autorstwa Remo z Metal Hammera.
9 V Pojawiła się nowa recenzja albumu "The Light at the End of the World" autorstwa Darka Świtały z Metal Hammer'a. Ponadto jest informacja na temat reedycji albumu "Like Gods of the Sun".
8 V Dzisiaj znowu kolejny wywiad, tym razem po polsku, bo przeprowadzony dla MH, a traktuje głównie o albumie "34.788%...Complete". I jeszcze jedna nowość - sylwetka Aarona.
7 V Pojawił się nowy wywiad - ha, i to jeszcze jaki!!! Jeden z pierwszych, bo przeprowadzony zaraz po wydaniu dema "Towards the Sinister", gdy zespół tyle co podpisał kontrakt z Peaceville. Zamieszczam go w oryginalnym języku angielskim, bo nie wypada go tłumaczyć - gorąco polecam !!!
6 V W dziale "Zdjęcia" pojawiła się kolejna porcja fotek zespołu i poszczególnych muzyków, a ponadto powstał nowy poddział zatytułowany "Inne", a w nim znalazły się jak na razie scany biletów z polskich koncertów MDB.
3 V Na stronie znalazły się sylwetki niektórych muzyków. Na razie są tylko Andrew i Hamish'a, a Aaron'a w przygotowaniu. Co do reszty to jeszcze nie wiem, może kiedyś będą.
1 V W dziale "Zdjęcia" pojawiły się nowe fotosy członków zespołu oraz grupowe całego band'u. Wszystkie te zdjęcia nadesłał Szymon Płotnikiewicz, który został przyjęty do redakcji The Lake of Ghosts i od tej pory staje się stałym współtwórca strony.
30 IV Od dzisiaj kierownictwo nad działem News przejmuje Tomek Skrzyński - to on będzie przygotowywał wszystkie wieści i info na temat zespołu.
18 IV W dziale teksty znalazły się teksty dwóch utworów, które MDB zagrali na albumie Peaceville X
15 IV Nareszcie dostępna jest dyskografia związana z Martinem Powell'em
6 IV Nowe news'y (m.in. na temat nowego albumu i wydania Meisterwerk II)
11 III
dodano taby na bas, drugą gitarę i klawisze
9 III
więcej tekstów - m.in. The Grief of Age (demo)
8 III
muzycy sesyjni oraz goście - całkiem nowe !
7 III
dodano zdjęcia poprzednich członków zespołu
6 III
dodano informacje o wszystkich albumach
4 III
na stronie pojawił się Chat - zapraszam !
3 III
no i nie ma Intra - cóż, siły wyższe...
26 II
dodano Intro wykonane we Flash'u
25 II
dodano wydawnictwa związane z członkami MDB
24 II
dodano receznję Meisterwerk I
23 II
napisałem Wstępniaka - lepiej późno niż wcale !
21 II
dodano Księgę Gości - prosze się wpisywać
20 II
terminy koncertów w ramach Peacefest 2001
19 II
16 II
dodano dział News
14 II
link do nowopowstałej strony Aarona Edenbeast
11 II
namiary na polskie listy dyskusyjne
6 II
dodano dwie nowe tapetki
2 II
troszkę poszerzona i poprawiona historia
30 I
nowy wygląd witrynki !!!
do góry         news'y | nowe na stronie | kontakt | guestbook
© copyright by arus 2000 - 2001