strona główna:// nie tylko My Dying Bride
 
Z
E
S
P
Ó
Ł

Muzycy z My Dying Bride zaistnieli również na wydawnictwach innych zespołów. O nich właśnie piszę poniżej:

*****

Aaron Stainthorpe - poza My Dying Bride, Aaron nie udziela się w żadnym zespole. Zaśpiewał jednak pewne partie wokalne w utworze "Alive?" z albumu "Interface" zespołu Dominion. Zobacz.

Andrew Craighan - obecnie jest zaangażowany w całości w MDB, ale w latach 1989-90 grał w zespole Abiosis.

Hamish Glencross - nagrał album "New Dark Age" w zespole Solstice. Zobacz. Ponadto grywał w progresywnym zespole Seer's Tear. Obecnie udziela się także w projekcie Eden Burning i The 2econd.

Adrian Jackson - dawniej grywał w kilku niewielkich lokalnych zespołach :(

Shaun Steels - był członkiem zespołu Solstice, w którym jako perkusista oczywiście, nagrał albumy Lamentations i Halcyon. Potem bębnił na albumach "Alternative Future" i "Alternative 4" zespołu Anathema. Zobacz. Grał też w bliżej mi nieznanym zespole Ironside. Obecnie gra z Hamish'em w The 2econd.

*****

Martin Powell - po odejściu z MDB zagrał trasy koncertowe promujące albumy Alternative 4 i Judgement zespołu Anathema. Obecnie jest członkiem zespołu Cradle of Filth, z którym jako klawiszowiec nagrał album "Midian". Zobacz.

Bill Law - jest członkiem zespołu Dominion i nagrał z nim dwa (bo tyle jest wszystkich) albumy - "Interface" i "Blackout".

do góry         news'y | nowe na stronie | kontakt | guestbook
© copyright by arus 2000 - 2001